Realizacje
 
ROBERT KUPISZ
Stylowy ekspozytor wystawiony w reprezentacyjnym butiku Roberta Kupisza, jednego z najbardziej znanych polskich projektantów mody. Posiada dedykowane oprogramowanie, utrzymane w stylistyce serwisu internetowego zamawiającego, dostosowane jednak do specyfiki obsługi poprzez panel dotykowy. Umożliwia przejrzenie aktualnej oferty butiku, także z zastosowaniem wybranych kryteriów selekcji produktów, dostęp do galerii i filmów promocyjnych z pokazów mody.


 
E-MENU
Interaktywne, atrakcyjne wizualnie menu. Pozwala nie tylko na prezentację produktów ale umożliwia także zamówienie własnej kompozycji złożonej z wybranych składników. Integracja z systemem płatności elektronicznych oraz drukarką rachunków upraszcza cały proces zamawiania i opłacania.


 
ELEKTRONICZNA KASA
Rozbudowana, elektroniczna kasa samoobsługowa, wzbogacona o moduł lojalnościowy. Zestaw wyposażony w komfortowy ekran dotykowy, skaner kodów kreskowych, elektroniczną wagę, moduł płatności oraz nowoczesną drukarkę fiskalną w funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie sposób pozwala uprościć składanie zamówienia i realizację płatności. Oprogramowanie umożliwia rejestrację nowych kart w ramach programu lojalnościowego lub wymianę punktów na nagrody.


 
WARSZAWSKIE ZOO
Aplikacja przygotowana na potrzeby programu realizowanego w warszawskim zoo w ramach waszyngtońskiej konwencji CITES. Celem było zapoznanie zwiedzających zoo zarówno z samą konwencją jak i z informacjami o gatunkach nią objętych, możliwych do zobaczenia w stołecznym ogrodzie. Na całość wykonania składa się panel dotykowy o dużej przekątnej wraz z dostarczonym oprogramowaniem umożliwiającym nie tylko prezentację danych ale także ich zdalną edycję z poziomu aplikacji zarówno w przeglądarce internetowej jak i bezpośrednio na samym urządzeniu.