ProduktyExpozytor PC (EPC-115)
Ekspresowa kasa samoobsługowa (EKS-115)
System automatycznych zamówień (SAZ-115)

Weryfikator QR10 (PQR-115)
OPIS PARAMETRY DO POBRANIA KONTAKT
Wprowadza multimedialną ekspozycję asortymentu do istniejących punktów handlowych. Intuicyjny interfejs dotykowy umożliwia dostęp do katalogu produktów wzbogaconego o interaktywne filmy, galerie, specyfikacje. Za pomocą innowacyjnego oprogramowania udostępnia Państwa produkty na popularnych serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Youtube czy Instagram, pozwalając dotrzeć do szerokiego grona konsumentów. Urządzenie doskonale sprawdza się w promocji sklepu internetowego wśród Państwa klientów.
OPIS PARAMETRY DO POBRANIA KONTAKT
Umożliwia ekspresowe rozliczanie i sprzedaż towarów w Państwa punktach handlowych. Automat został wyposażony w komfortowy ekran dotykowy, skaner kodów kreskowych, elektroniczną wagę oraz nowoczesną drukarkę fiskalną. Rozliczenie odbywa się za pomocą karty płatniczej. Czytnik obsługuje popularne karty z wbudowanym chipem lub paskiem magnetycznym oraz pozwala na płatności zbliżeniowe. Zautomatyzowanie procesu sprzedaży usprawnia działanie sklepu i wychodzi przeciw oczekiwaniom klienta. Oprogramowanie wspiera integrację z systemem lojalnościowym.
OPIS PARAMETRY DO POBRANIA KONTAKT
Wielofunkcyjne urządzenie do realizacji zamówień i płatności w branży usługowej. Automatyczny punkt obsługi klienta został wyposażony w ekran dotykowy oraz system płatności kartą chipową, magnetyczną oraz zbliżeniową. Urządzenie można wykorzystać w rozbudowanych systemach zamówień elektronicznych z możliwością rozliczenia transakcji jak na przykład: zakup produktu dostępnego w sprzedaży wysyłkowej, sprzedaż ubezpieczeń i polis czy nawet zamówienie okna pcv pod określony wymiar.
OPIS PARAMETRY DO POBRANIA KONTAKT
Rozbudowana i unowocześniona wersja popularnych weryfikatorów cen. Urządzenie zostało wzbogacone o unikalne funkcje jak automatyczna rejestracja karty stałego klienta w systemie lojalnościowym, intuicyjny dostęp do informacji o stanie konta klienta oraz możliwość realizacji nagród za zebrane punkty. Pozwala skrócić czas obsługi klienta oraz minimalizuje związane z tym koszty. Wbudowany dotykowy ekran pozwala na przeprowadzanie sond i ankiet skierowanych do Państwa klientów.